Indywidualne zajęcia pływackie

ip2016


OFERTA ZAJĘĆ PŁYWACKICH INDYWIDUALNYCH PROWADZONYCH PRZEZ TRENERÓW UKS G-8 BIELANY

Zajęcia będą realizowane na pływalniach CRS Bielany ul. Conrada 6 lub Lindego 20. Lekcje będą prowadzone przez doświadczonych trenerów pływania, zarówno w zakresie nauki i doskonalenia podstaw pływania, jak również techniki pływania sportowego - dla zaawansowanych zawodników.

Trener Paweł Wołkow – trener klasy 2. Pracuje od wielu lat z grupami pływackimi - nauki pływania i grupami sportowymi. Trener w klasach sportowych ZS Nr 52 w Warszawie. Jego wychowankowie pobili wiele rekordów Polski -indywidualnych oraz w wyścigach sztafetowych. Podopieczni Pawła Wołkowa zdobyli kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski. Wśród zawodników są członkowie kadry narodowej. Najbardziej utytułowani to Kacper Stokowski, Karol Młynarczyk, Cezary Butkiewicz. Kacper Stokowski zdobył w 2016 r złoty medal Mistrzostw Europy w Pływaniu (200 m w st. dowolnym).

Trener Dominika Rutkowska – trener klasy 2. Trener z dużym doświadczeniem zawodowym. Szczególnie zaangażowana w pracę z najmłodszymi pływakami. Od wielu lat prowadzi zajęcia nauki pływania z grupami poczatkującymi zaawansowanymi, z uczestnikami zajęć tzw. ”sportowego talentu” (szkolenie podstawowe w pływaniu) oraz szkoli pływaków z klas sportowych ZS Nr 52 w Warszawie. Jej podopieczni z rocznika 2004 wywalczyli I miejsce w prestiżowych zawodach Grand Prix Warszawsko – Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego za rok 2015.

Zasady odbywania się lekcji indywidualnych:

1. Zajęcia odbywają się w jednostkach 60 minutowych, po telefonicznym uzgodnieniu terminu lekcji i miejsca spotkania z trenerem.
2. Trener może zakończyć lekcję 2 – 3 min przed czasem, aby rozliczyć w recepcji CRS Bielany kartę instruktorską (należy to zrobić przed upływem 60 min od jej zarejestrowania)*.
3. Opłata pływackiej lekcji indywidualnej wynosi:

- zajęcia z trenerem Pawłem Wołkowem – 90 zł
- zajęcia z trenerem Dominiką Rutkowską – 80 zł.

4. W przypadku prowadzenia zajęć dla dwóch uczestników jednocześnie opłata wynosi 100 zł/zajęcia.
5. Opłata za lekcję indywidualną nie zawiera wejścia uczestnika zajęć (bilet wstępu).
6. Opiekun uczestnika zajęć zamawia lekcję indywidualną telefonicznie u trenera:

- trener Paweł Wołkow 602 465 790
- trener Dominika Rutkowska 691 479 579.

7. Płatności za lekcje są regulowane u trenerów.
8. Na żądanie klub wystawia faktury za zajęcia.
9. W zajęciach mogą być wykorzystane pomoce dydaktyczne aquatalk (kontakt radiowy trener – zawodnik), kamera do nagrywania i analizy techniki pływania i inne.

*koszt zajęć jest ściśle zależny od cennika zajęć indywidualnych CRS Bielany dla firm zewnętrznych